Pl. 21 Października 2, Włoszakowice, +48 607 818 300
7:00-17:00 (Pon. - Pt) , 07:00- 13:00 (Sobota)

O NAS

Naszą działalność rozpoczęliśmy w roku 1997 od otwarcia małego sklepu przy ulicy Kurpińskiego.
W ciągu tych 24 lat bardzo się rozwinęliśmy i nadal to robimy by dostosowywać się do oczekiwań naszych klientów.
Na dzień dzisiejszy posiadamy dwa odziały sprzedaży jeden we Włoszakowicach przy ulicy 21. Października 2, drugi w Przemęcie ul. Powstańców Wlkp. 29.
Mimo tak znacznego progresu jaki zrobiliśmy przez te wszystkie lata naszej dotychczasowej działalności, cały czas staramy się zachować w naszej firmie istotne dla nas stałe wartości takie jak rodzinna atmosfera oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Dzięki wieloletniej współpracy z renomowanymi producentami dziś możemy zaoferować naszym klientom szeroką gamę produktów najwyższej jakości.
W naszych sklepach znajdziesz armaturę łazienkową, która pomoże ci gustownie i nowocześnie wyposażyć twoją łazienkę na lata.
Zakupisz u nas też wszystko co będzie ci potrzebne do wykonania:
-instalacji sanitarnej,
-instalacji grzewczej,
-instalacji elektrycznej.
Dodatkowo oferujemy szeroki asortyment wyrobów ze stali oraz narzędzia i elektronarzędzia, które przydadzą się zarówno do wyposażenia twojego warsztatu jak i do domowych napraw dla “złotej rączki”.

Na sukces naszej firmy składa się wiele czynników – jednym z najważniejszych są nasi pracownicy.
Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna w naszej branży jest fachowa obsługa Klientów, dlatego w naszej firmie od lat tworzymy zgrany i zaangażowany zespół, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy, służy Państwu swoim doradztwem technicznym oraz informacjami na temat oferowanych rozwiązań.

Zatrudniamy pracowników z wysokim doświadczeniem zawodowym dzięki czemu służymy pomocą w realizacji typowych jak i tych nietypowych zamówień.

 

Wybierając współprace z firmą WODSTAL mogą mieć Państwo pewność kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie.

Przewiń na górę